Reklama

Sąsiadki pobiły się o... sposób odśnieżania. Interweniowała policja

zdj. ilustracyjne | fot. Asta24.pl

O nietypowej interwencji policji poinformował portal Asta24.pl. W Złotowie doszło do kłótni i bójki dwóch sąsiadek o sposób odśnieżania.

Informacja o zdarzeniu dotarła do złotowskich policjantów dwa dni temu. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że dwa dni temu do dyżurnego złotowskiej policji zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że sąsiad chce pobić jego żonę. Na miejsce wysłano patrol policji -Policjanci na miejscu ustalili, że przed jednym z budynków najpierw doszło do sprzeczki dwóch sąsiadek. Kiedy jedna z kobiet zaczęła odśnieżać podwórkowy parking, druga zwróciła jej uwagę, że robi to nieprawidłowo. Stało się to powodem awantury, kobiety zaczęły się szarpać i wyzywać. Wtedy do działania przystąpili mężowie kobiet, którzy szarpiąc się rozdzielali zwaśnione kobiety, jednocześnie jeden z nich dzwonił po policję - relacjonuje Maciej Forecki, oficer prasowy miejscowej policji.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Ostatecznie policjanci opanowali sytuację i uspokoili uczestników zajścia, nikomu nic się nie stało. Nikt nie złożył też żadnego doniesienia na policję.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro