Reklama

Seria włamań do mieszkań. Policja organizuje spotkanie na Podolanach

fot. TheDigitalWay/pixabay/CC0
fot. TheDigitalWay/pixabay/CC0

W ostatnim czasie doszło między innymi do serii włamań na Strzeszynie. Teraz policjanci organizują prewencyjne spotkanie na Podolanach.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie na terenie Strzeszyna Greckiego doszło do sześciu włamań do domów. We wszystkich przypadkach włamywacz dostawał się do domów przez okno i kradł drobne kosztowności oraz pieniądze. Jedną z badanych hipotez jest ta, że za włamaniami stoi ta sama osoba lub grupa osób. Policjanci prowadzą intensywne śledztwo, ale jednocześnie podejmują działania prewencyjne.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Jakiś czas temu policjanci spotkali się z mieszkańcami, a w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Podolan -Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Komendę Miejską Policji dot. ostatnich włamań na naszym osiedlu. Na spotkaniu odbędzie się również szkolenie jak się zabezpieczać przed włamaniami - informuje miejscowa rada osiedla.

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 62 przy ulicy Druskiennickiej 32.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro