Reklama

"Zakochany Poznań". Przewodnicy zapraszają na kolejny spacer po Poznaniu

fot. PoPoznaniu.pl
fot. PoPoznaniu.pl

Przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl zapraszają do udziału w kolejnym tematycznym spacerze. 27 stycznia odbędzie się spacer śladami poznańskich historii miłosnych.

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów czy kryminalnego Poznania. 28 stycznia odbędzie się spacer śladami historii miłosnych -Będzie to spacer śladem poznańskich historii miłosnych - wielkich i małych, tych szczęśliwych, ale też tych smutnych i niespełnionych. Zapraszamy zakochane pary, zapraszamy w pojedynkę - kto wie może to właśnie na naszym spacerze znajdziecie swoją drugą połowę, zapraszamy też wszystkich zakochanych w Poznaniu!-zachęcają przewodnicy.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

27 stycznia odbędą się dwie wycieczki. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 10, a druga o 15. Przewodnik będzie oczekiwał na dziedzińcu Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim. Udział w wycieczce jest darmowy, ale po zakończeniu wycieczki można wynagrodzić przewodnika napiwkiem.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro