Reklama
Reklama

Piłkarka Polonii Poznań z Sudanu reprezentuje Wielkopolskę w Miss Egzotica

11 lutego w Warszawie odbędzie się kolejny finał projektu Miss Egzotica.

W finale wystąpi reprezentantka Wielkopolski z Wrześni - Samia Issa. - Finalistka Miss Egzotica urodziła się w Sudanie, a wychowała w Danii. W Danii poznała Polaka, w którym się zakochała i za którym przyjechała do Polski - wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA


Samia jest piłkarką Polonii Poznań. - Lubi wyzwania, podróże, chętnie pomaga ludziom w potrzebie. Ma 167 cm wzrostu i mnóstwo pozytywnej energii. 27 stycznia po raz pierwszy wystąpi publicznie podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Warszawie, gdzie finalistki Miss Egzotica wystąpią w pokazie Violi Piekut - dodają.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Miss Egzotica i skierowany jest do osób mieszkających w Polsce, ale pochodzących z obcych krajów. Chodzi o kobiety, których rodzice (lub jeden z rodziców) przybyli do Polski, zamieszkali w naszym kraju, tu podjęli pracę czy studia, a także założyli rodziny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
16℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
9.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro