Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 4
Reklama

39- latek ukradł samochód. Chciał zaimponować kobiecie

j
czwartek, 11.01.2018 r.
godz. 17.33
j | czwartek, 11.01.2018 r., godz. 17.33
39- latek ukradł samochód. Chciał zaimponować kobiecie
fot. Policja

Policjanci z Leszna zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu marki Opel Meriva. Mężczyzna podczas przesłuchania tłumaczył, że chciał zaimponować kobiecie i ułatwić sobie dojazd na randki. Grozi mu 10 lat więzienia.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Na początku stycznia policjanci z Leszna odebrali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Opel Meriva wartości kilkunastu tysięcy złotych. Policjanci natychmiast zajęli się sprawą.

Już po dwóch dniach funkcjonariusze natrafili na trop samochodu oraz sprawcy jego kradzieży. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, a auto znalezione w ustronnym miejscu na terenie posesji w powiecie kościańskim – relacjonuje asp. sztab. Monika Żymełka z policji w Lesznie. Jak się okazało mężczyzna był zatrudniony w pobliżu miejsca parkowania opla. Jak wyjaśnił policjantom, przed kilkoma dniami poznał kobietę z powiatu kościańskiego. Postanowił skraść samochód , aby jej zaimponować posiadanym stanem majątkowym i aby ułatwić sobie dojazdy na randki – dodała.

Podczas prowadzonych czynności okazało się też, że 39-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego trafił od razu do zakładu karnego. Za kradzież z włamaniem grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama