Reklama

Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w rowie melioracyjnym

We wrześniu ubiegłego roku na terenie województwa zachodniopomorskiego odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policji do dziś nie udało się zidentyfikować zwłok.

Zwłoki mężczyzny odkryto 20 września ubiegłego roku w rowie melioracyjnym na terenie Gryfic. Zwłoki znajdowały się w stanie zaawansowanego rozkładu i nie udało się ich zidentyfikować -W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej, którzy przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki. W ten sposób został opracowany prawdopodobny wizerunek, który publikujemy. Mężczyzna mógł mieć 50 - 60 lat, mógł być osobą bezdomną, przebywającą w rejonie ul. Niekładzkiej w Gryficach - informuje biuro prasowe miejscowej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać pod numerami telefonu91-82-11-725, 91-82-11-740 lub 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
20℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.09 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro