Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-3 -8
Reklama

Ukradł seniorce kilkadziesiąt złotych i złamał jej nos. Trafił do aresztu

BS
wtorek, 9.01.2018 r.
godz. 18.30
BS | wtorek, 9.01.2018 r., godz. 18.30
Ukradł seniorce kilkadziesiąt złotych i złamał jej nos. Trafił do aresztu
zdj. ilustracyjne - fot. policja/archiwum

Na początku stycznia na jednej z ulic Piły doszło do napadu na sześćdziesięcioletnią kobietę. Policjanci szybko wytypowali i zatrzymali podejrzanego o dokonanie napadu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-2°C 1009 hPa
JUTRO
pogoda
-3°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
-4°C 1015 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Napastnik podszedł do kobiety na ulicy Wojska Polskiego w Pile - Napastnik podszedł do seniorki i zażądał, aby dała mu pieniądze. Gdy starsza pani przekazała mężczyźnie kilkadziesiąt złotych, sprawca uderzył pokrzywdzoną w twarz i uciekł. Kobieta ze złamanym nosem i obrażeniami twarzy trafiła pod opiekę lekarzy - relacjonuje Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Pilscy kryminalni szybko wpadli na ślad napastnika i ustalili miejsce jego przebywania - 5 stycznia w godzinach porannych kryminalni zatrzymali 24-letniego mężczyznę w jednym z mieszkań na terenie Piły i przewieźli prosto do policyjnego aresztu. Sprawca przyznał się do popełnionego czynu, jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego tak postąpił - dodaje Kowalska.

Mężczyzna został aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara dwunastu lat pozbawienia wolności.

Reklama