Reklama
Reklama

ZTM przygotował złote karty PEKA z autografem Jacka Jaśkowiaka. Zostaną zlicytowane podczas finału WOŚP

Limitowaną, krótką serię złotych kart PEKA przygotwał Zarząd Transportu Miejskiego dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Karty zostaną zlicytowane w trakcie najbliższego finału.

- Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu - w ścisłej współpracy z Politechniką Poznańską i Toro Performance Group - wyprodukował limitowaną, krótką serię unikalnych kart PEKA na okaziciela. To absolutnie wyjątkowe karty: w kolorze złotym, z herbem Miasta Poznania i podpisem prezydenta oraz charakterystycznym serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grafika nawiązuje bezpośrednio do 26. Finału WOŚP i tylko w jego trakcie będzie można je zdobyć - informuje ZTM.

Karty będą licytowane w trakcie odbywającego się w niedzielę wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie je można licytować na aukcjach w sztabie na poznańskiej Ławicy - ul. Złotowska przy Chacie Polskiej oraz w Centrum Kultury Zamek. Karty mają charakter kolekcjonerski, ale mają zachowaną pełną funkcjonalność i po doładowaniu mogą być używane jako karta na okaziciela.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Odnotowano pierwszy upał w tym roku w Polsce. Pod Poznaniem
28℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
10.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro