Reklama
Reklama

Wolontariusze WOŚP pojadą autobusami i tramwajami za darmo

Tak wygląda identyfikator wolontariusza WOŚP | fot. WOŚP
Tak wygląda identyfikator wolontariusza WOŚP | fot. WOŚP

Na obszarze obsługiwanym przez poznański Zarząd Transportu Miejskiego będzie to 3500 osób.

- Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Poznania, mogą w dniu 26. Finału (czyli 14 stycznia) podróżować pojazdami transportu publicznego na liniach organizowanych przez ZTM za darmo, pod warunkiem posiadania identyfikatora wolontariusza WOŚP z naklejonym hologramem ZTM - wyjaśnia Zarząd Transportu Miejskiego. Wiadomo już, że ZTM w naszym mieście wydał 3500 takich hologramów.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Pasażerowie komunikacji miejskiej i kierowcy muszą się liczyć z okresowymi utrudnieniami, które mogą występować np. w związku ze startem uczestników okolicznościowego biegu czy "Światełka do nieba" przy CK Zamek. Ulice nie będą jednak zamykane, a w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej nie zostaną wprowadzone zmiany.

W tym roku WOŚP Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. O części atrakcji zaplanowanych na poznański finał pisaliśmy TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
27.21 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro