Reklama

Włamania do domów na Strzeszynie Greckim. Policja organizuje spotkanie z mieszkańcami

O serii włamań do domów jednorodzinnych na Strzeszynie Greckim pisaliśmy na naszych łamach już kilkukrotnie. W najbliższy poniedziałek policjanci organizują spotkanie na ten temat z mieszkańcami Strzeszyna.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie na terenie Strzeszyna Greckiego doszło do sześciu włamań do domów. We wszystkich przypadkach włamywacz dostawał się do domów przez okno i kradł drobne kosztowności oraz pieniądze. Jedną z badanych hipotez jest ta, że za włamaniami stoi ta sama osoba lub grupa osób. Policjanci prowadzą intensywne śledztwo, ale jednocześnie podejmują działania prewencyjne.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

W ich ramach, w poniedziałek na terenie komisariatu Poznań - Jeżyce przy ulicy Kochanowskiego odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Strzeszyna. Początek spotkania o godzinie 17:30. W jej trakcie policjanci omówią ostatnią serię włamań oraz udzielą mieszkańcom rad na temat sposobów zapobiegania włamaniom.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.36 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro