Reklama
Reklama

Seria włamań do domów nie tylko na Strzeszynie Greckim

Okazuje się, że w ostatnich dniach na terenie Poznania odnotowano więcej takich przestępstw.

Z informacji od policji wynika, że w ciągu czterech ostatnich tygodni na terenie Strzeszyna Greckiego odnotowano 6 włamań do domów. Do podobnych incydentów doszło na Strzeszynie, a także w zupełnie innym rejonie Poznania - na Nowym Mieście. - W moim bezpośrednim sąsiedztwie, na osiedlu Warszawskim, doszło do co najmniej dwóch włamań, ale podobno było ich więcej - pisze nasz czytelnik. - Wszystkie popełniono w okresie przedświątecznym w godzinach 16.00 - 19.00. Włamywano się do domów w czasie, kiedy mieszkańcy wychodzili zaledwie na 2-3 godziny - dodaje.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


- Włamań tych może się dopuszczać jedna i ta sama osoba lub też grupa osób - mówi Patrycja Banaszak z poznańskiej policji. - Miejsca, w których doszło do włamań policjanci objęli szczególnym nadzorem. Są to m.in. policjanci kryminalni i operacyjni. Apelujemy do mieszkańców, by informowali policjantów w przypadku zauważenia w okolicy domów osób, które podejrzanie się zachowują - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro