Reklama
Reklama

Szukają kandydatek do tytułu Wielkopolskiej Miss

fot. ROGO

Już 13 stycznia casting w Pacha Poznań.

W castingu na najpiękniejszą Wielkopolankę udział mogą wziąć uczestniczki w wieku 14-29 lat, które mają powyżej 170 centymetrów wzrostu i są bezdzietnymi pannami. Uczestniczki do 18. roku życia będą walczyć o tytuł Wielkopolskiej Miss Nastolatek, a starsze o tytuł Wielkopolskiej Miss. - Ponownie przyjmujemy zgłoszenia od kandydatek z całej Polski oraz po raz pierwszy zainteresowana udziałem dziewczyna nie musi posiadać polskiego obywatelstwa, jednak musi zamieszkiwać lub studiować na terenie Polski - wyjaśniają organizatorzy.

Odbędą się dwa castingi - pierwszy 6 stycznia (13.00 - 15.00) w Venus Club w Ostrowie Wielkopolskim i drugi 13 stycznia (13.00 - 16.00) w klubie Pacha w Poznaniu. Aby wziąć w nich udział trzeba wypełnić stosowny formularz, a także mieć ze sobą sukienkę, kostium kąpielowy bikini, szpilki i dokument poświadczający tożsamość. Osoby niepełnoletnie muszą być z rodzicem lub opiekunem.

Laureatki będą reprezentować nasz region i kraj m.in. w konkursach międzynarodowych. Zdobywczyni tytułu Wielkopolskiej Miss otrzyma samochód osobowy i 10 tysięcy złotych. Wśród nagród są także m.in. wyjazd na festiwal filmowy w Cannes oraz festiwal filmowy w Wenecji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nawałnice przeszły przez Wielkopolskę. We wtorek znowu może zagrzmieć!
30℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
8.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro