Reklama

Sylwester - sklepy będą czynne krócej!

fot. archiwum

W Sylwestra większość sklepów, galerii handlowych i supermarketów skróciła swój czas pracy. Więc, jeśli ktoś chce kupić sylwestrową kreację na ostatnią chwilę lub uzupełnić domowe zapasy musi się pospieszyć.

W Sylwestra trudniej niż zwykle będzie również zrobić zakupy. Należy pamiętać, że wszystkie sklepy będą zamknięte znacznie wcześniej. Tylko do godziny 15:00 będzie czynna między innymi Galeria Malta, Avenida, King Cross Marcelin, Galeria Pestka. O godzinę dłużej, bo do godziny 16:00 czynny będzie Stary Browar i Plaza. Do godziny 17 czynna będzie Galeria Posnania. Natomiast do godziny 18:00 zakupy zrobimy w Lidlu a do 19 w Biedronce. Z kolei niektóre sklepy franczyzowe takie jak Żabka czy Lewiatan czynne będą w godzinach ustalonych przez właścicieli poszczególnych sklepów.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

1 stycznia wszystkie centra handlowe i duże markety będą zamknięte. Zakupy będzie więc można zrobić jedynie na stacjach benzynowych i w mniejszych sklepach osiedlowych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
1.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro