Reklama
Reklama

Miejski Sylwester z balonową scenografią

fot. Jacek Molski
fot. Jacek Molski

Już wiadomo, że scenografia tegorocznego Sylwestra na placu Wolności będzie utrzymana w białym kolorze.

Choć z prognoz pogody wynika, że pogoda w sylwestrową noc nie będzie zachęcać do wychodzenia z domu, organizatorzy miejskiego Sylwestra liczą, że na placu Wolności bawić się będą tysiące poznaniaków. O świetną zabawę ma zadbać pięciu DJ-ów, którzy prezentować będą największe hity ostatnich dekad.

- DJ neeVald zaprezentuje remiksy uznanych hitów. DJ Pequeno zapewni poznaniakom wyjątkową selekcję najlepszych tanecznych kawałków i mnóstwo energii. DJ Taek & DJ Fiołas to jeden z najlepszych skreczujących duetów w Polsce. Ich znak rozpoznawczy to energetyczne remiksy i mashupy. DJ Gregory to kolejny imprezowy pewniak - zadba o to, by podczas imprezy poznaniacy i poznanianki usłyszeli taneczne klasyki - zapewnia biuro prasowe Urzędu Miasta.

Organizatorzy sylwestrowej imprezy zdradzają, że na scenie nie zabraknie muzyków z instrumentami, będzie też "taneczna niespodzianka". Scenografia Sylwestra ma być utrzymana w bieli. - W pobliżu sceny stanie też 30 dwumetrowych, białych balonów. O północy będzie można zobaczyć największy pokaz fajerwerków w historii miasta - dodaje.

Co istotne, teren zabawy będzie zabezpieczany. Na plac Wolności nie wniesiemy nie tylko własnego alkoholu i fajerwerków, ale też niebezpiecznych przedmiotów, do których wliczają się parasole z ostrym szpikulcem.

Sylwester na placu Wolności zacznie się o 21.00 i potrwa do 1.00. Pierwsi poznaniacy będą mogli wejść na plac od 20.00. O tej samej godzinie zacznie tu działać strefa gastronomiczna, w której kupimy jedzenie, napoje i alkohol.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro