Reklama
Reklama

Zmiany w organizacji ruchu na Sylwestra: w centrum i na Łazarzu

fot. Łukasz Stefanowski / archiwum
fot. Łukasz Stefanowski / archiwum

Kierowcy muszą zwracać uwagę na tymczasowe oznakowanie.

Najwięcej zmian zostanie wprowadzonych w Sylwestra, a więc w niedzielę, w rejonie placu Wolności, na którym odbywać się będzie miejska impreza sylwestrowa. Od 16.00 zamknięte zostaną plac Wolności, ulica 27 Grudnia, a także ulica Nowowiejskiego między 23 Lutego i placem Wolności. - Objazd wytyczono ulicami: 23 Lutego, pl. Cyryla Ratajskiego, Mielżyńskiego, Fredry, Kościuszki. Dostępny będzie dojazd i wyjazd z parkingu pod pl. Wolności oraz hotelu "Rzymskiego" - zaznacza Zarząd Dróg Miejskich. Zmiana obowiązywać będzie do 6.00 rano 1 stycznia.

Dodatkowo od 23.30 w Sylwestra do 6.00 rano w Nowy Rok zamknięte będą zachodnia jezdnia Al. Marcinkowskiego oraz fragment ulicy Podgórnej od pl. Wiosny Ludów do Al. Marcinkowskiego. - Objazd wytyczono ulicami: Krysiewicza, Ogrodową, Powstańców Wlkp., al. Niepodległości, Libelta, pl. Cyryla Ratajskiego.

To nie koniec. Ze względu na "sąsiedzkiego Sylwestra" na ulicy Małeckiego na Łazarzu i tutaj trzeba się liczyć z utrudnieniami. Już od 8.00 rano w Sylwestra obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na Małeckiego między Rynkiem Łazarskim i ulicą Strusia, a także wokół skweru u zbiegu ulic Łukaszewicza i Małeckiego. Zakaz obowiązywać będzie do 8.00 rano w Nowy Rok.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro