Reklama
Reklama

Poznań: posłowi PiS zabrakło paliwa. Pomogli strażnicy miejscy (video)

Do awarii auta posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego doszło w czwartek rano przed poznańskim Urzędem Miasta. Pomocni okazali się strażnicy miejscy.

Dziennikarze Pulsu Dnia Telewizji WTK dotarli do nagrania, na którym widać samochód posła, który uległ awarii w okolicach poznańskiego Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim. Strażnicy miejscy natychmiast pomogli zepchnąć auto, by nie blokowało ruchu.

Z informacji do jakich dotarli dziennikarze "Głosu Wielkopolskiego" wynika, że posłowi zabrakło paliwa. Dwóch strażników dopchnęło samochód na miejsce parkingowe, żeby nie blokował wjazdu. Później wzięli bańkę na paliwo i pojechali po kilka litrów na stację benzynową. Tak samo pomogliby każdemu obywatelowi - mówi Przemysław Piwecki, rzecznik poznańskiej straży miejskiej w rozmowie z "Głosem Wielkopolskim". Rzecznik dodał, że strażnicy pieniądze na zakup paliwa otrzymali od posła.

Na szczęście mamy bardzo pomocną straż miejską. Taki model współpracy powinniśmy promować w Poznaniu - komentował na łamach "Głosu Wielkopolskiego" Bartłomiej Wróblewski, poseł PiS.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
11.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro