Reklama
Reklama

W Bałtyku uruchomił się jeden z tryskaczy: budynek tymczasowo zamknięty

fot. Porr
fot. Porr

Zarządca obiektu wyjaśnia, że pracownicy dziś się tu nie pojawią ze względów bezpieczeństwa.

O kłopotach w Bałtyku poinformował nas czytelnik. - Nasz cud architektoniczny w samym centrum dziś od godzin porannych jest zamknięty z powodu awarii prądu. Awaria jest na tyle poważna, że nie wiadomo czy dzisiaj zasilanie zostanie przywrócone. W związku z tym budynek został zamknięty dla pracowników (nie działają windy i otworzyły się automatyczne zamki). Ci co mogą pracują z domów. Reszta... Chyba przymusowe wolne przed świętami - tłumaczy Dominik.

Klub fitness Fabryka Formy poinformował na Facebooku, że awaria w budynku jest na tyle poważna, że w dniu dzisiejszym siłownia w Bałtyku będzie zamknięta.

Michał Włodarczyk z firmy Garvest będącej właścicielem Bałtyku tłumaczy, że w budynku uruchomił się jeden z tryskaczy. - System przeciwpożarowy zadziałał jak najbardziej prawidłowo. Obecnie trwa sprawdzanie czy woda nie uszkodziła instalacji i dlatego wyłączony jest prąd w budynku. Ze względów bezpieczeństwa pracownicy dziś tu nie pracują, ale wszystko wskazuje na to, że jutro obiekt będzie normalnie otwarty - mówi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
37.01 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro