Reklama
Reklama

Zakupy w Wigilię? Sklepy będą otwarte krócej

W sobotę sklepy i centra handlowe będą otwarte normalnie, ale w Wigilię ostatnie zakupy trzeba będzie zrobić do wczesnych godzin popołudniowych.

Każdego roku pojawia się apel o to, by w Wigilię ograniczyć robienie zakupów do minimum. Ci, którzy jeszcze nie skompletowali wszystkich prezentów lub składników niezbędnych do przygotowania uroczystej kolacji, mają na to czas jeszcze w sobotę do wieczora (sklepy są otwarte normalnie) lub do wczesnych godzin popołudniowych w niedzielę.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Godziny otwarcia centrów handlowych i marketów w Poznaniu w Wigilię

W sklepach Biedronka, Lidl, Kaufland, Tesco zakupy w Wigilię zrobimy do godziny 14.00. Piotr i Paweł, w zależności od lokalizacji, będzie otwarty do 12.00 lub nawet do 16.00. Do 13.00 zakupy zrobimy w Netto.

Ostatnie prezenty będziemy mogli kupić 24 grudnia w centrach handlowych. Galeria Pestka, Posnania, CH Panorama, CH M1, Pasaż Rondo, King Cross Marcelin i Avenida czekają na klientów do 14.00. O godzinę dłużej otwarte będą Poznań Plaza i Stary Browar (Piotr i Paweł W Starym Browarze będzie czynny do 16.00).

25 i 26 grudnia zakupów w dużych sklepach nie zrobimy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
41.44 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro