Reklama
Reklama

Zima nie przerywa prac na Świętym Marcinie. Wkrótce zmiana organizacji ruchu

fot. Grzegorz Kaszuba
fot. Grzegorz Kaszuba

W tej chwili na remontowanym odcinku ulicy Święty Marcin trwają prace przy przebudowie podziemnych instalacji. W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac zmieni się organizacja ruchu pieszych w rejonie ulicy.

PIM informuje, że kolejny etap prac przy pracach podziemnych rozpocznie się w najbliższych dniach, a w związku z tym wprowadzona zostanie zmieniona organizacja ruchu - Zwężony zostanie korytarz przeznaczony dla ruchu pieszych w rejonie wieżowca (obecnie przekształcanego na hotel) zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Ratajczaka - Św. Marcin. W wyniku wprowadzonych zmian, ruch pieszych poprowadzony zostanie schodami w bezpośrednim sąsiedztwie wyłączonego z ruchu chodnika. Na czas prac wykonane zostaną również tymczasowe podjazdy umożliwiające zjazd osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim, czy prowadzącym wózki dziecięce. Niniejsza organizacja ma charakter tymczasowy i po wykonaniu niezbędnych prac ruch pieszych powróci do stanu obecnego - informuje PIM i przeprasza za utrudnienia.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Poniżej prezentujemy kilka najnowszych zdjęć z placu budowy na ulicy Święty Marcin. Według zapowiedzi tramwaje na ulicę Święty Marcin mają wrócić pod koniec 2018 roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
57.33 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro