Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 0
Reklama

Zima nie przerywa prac na Świętym Marcinie. Wkrótce zmiana organizacji ruchu

BS
wtorek, 19.12.2017 r.
godz. 15.30
BS | wtorek, 19.12.2017 r., godz. 15.30
Zima nie przerywa prac na Świętym Marcinie. Wkrótce zmiana organizacji ruchu
fot. Grzegorz Kaszuba

W tej chwili na remontowanym odcinku ulicy Święty Marcin trwają prace przy przebudowie podziemnych instalacji. W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac zmieni się organizacja ruchu pieszych w rejonie ulicy.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1017 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1020 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

PIM informuje, że kolejny etap prac przy pracach podziemnych rozpocznie się w najbliższych dniach, a w związku z tym wprowadzona zostanie zmieniona organizacja ruchu - Zwężony zostanie korytarz przeznaczony dla ruchu pieszych w rejonie wieżowca (obecnie przekształcanego na hotel) zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Ratajczaka - Św. Marcin. W wyniku wprowadzonych zmian, ruch pieszych poprowadzony zostanie schodami w bezpośrednim sąsiedztwie wyłączonego z ruchu chodnika. Na czas prac wykonane zostaną również tymczasowe podjazdy umożliwiające zjazd osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim, czy prowadzącym wózki dziecięce. Niniejsza organizacja ma charakter tymczasowy i po wykonaniu niezbędnych prac ruch pieszych powróci do stanu obecnego - informuje PIM i przeprasza za utrudnienia. 

Poniżej prezentujemy kilka najnowszych zdjęć z placu budowy na ulicy Święty Marcin. Według zapowiedzi tramwaje na ulicę Święty Marcin mają wrócić pod koniec 2018 roku.

Reklama