Reklama

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Stróżyńskiego

W najbliższych dniach na ulicy Stróżyńskiego prowadzone będą prace związane z budową przyłączy. Na czas prowadzonych prac wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Prace przy budowie przyłączy do budynku przy ulicy Stróżyńskiego 6 prowadzone będą w dniach od 20 do 22 grudnia. Na wysokości wskazanej posesji ulica będzie nieprzejezdna, a objazd wyznaczono ulicami Jaroczyńskiego i Tomaszewskiego. Ruch pieszych prowadzony będzie po kładce. ZTM apeluje o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami kolejna zimna noc. Jest ostrzeżenie
15℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
8.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro