Reklama

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR

fot. OSP Rogoźno
fot. OSP Rogoźno

Po godzinie dziesiątej na drodze powiatowej w rejonie miejscowości Budziszewko samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Informacje o zdarzeniu dotarły do poznańskich strażaków o godzinie 10:20. Na miejsce zdarzenia skierowano cztery zastępy straży -Działania przybyłych na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stabilizacji rozbitego samochodu, odłączeniu przewodów akumulatorowych, wykonaniu dostępu do uwięzionej kobiety przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz udzieleniu jej pierwszej pomocy - relacjonuje Sebastian Rabsch z OSP Rogoźno. Kobieta została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Poznaniu.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
34℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
12.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro