Reklama
Reklama

Ślisko na drogach: kolizje i wypadki!

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

W Poznaniu i okolicach w piątkowy poranek doszło do kilku zdarzeń drogowych. Drogi są bardzo śliskie.

Jak wyjaśnia dyżurny poznańskich strażaków, interwencje dotyczą nie tylko Poznania, ale też okolic. W tej chwili nadal korkuje się ulica Dąbrowskiego na drodze krajowej nr 92 samochód ciężarowy uderzył w latarnię. Obecnie interwencje służb prowadzone są też między innymi na DW 307 w Dąbrowie, gdzie około godziny 7 strażacy odebrali zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów, a także w Luboniu, gdzie w okolicach autostrady po godzinie 7 również doszło do wypadku. Na razie nie mamy szczegółowych informacji o osobach poszkodowanych - mówi dyżurny poznańskich strażaków.

O zdarzeniach drogowych cały czas informują nas też czytelnicy. Ostrzeżenie o oblodzeniu drogi numer 306 na odcinku Stęszew - Dymaczewo Nowe (miejscowość Witobel - BMW w rowie) oraz drogi 431 na odcinku Dymaczewo Nowe - Mosina - Puszczykowo i dalej w kierunku Poznania. Noga z gazu !!!- pisze jeden z nich. Bardzo ślisko od rana. Na trasie Sierosław - Niepruszewo TIR w rowie - dodaje kolejny.

My również apelujemy do wszystkich kierowców o bardzo ostrożną jazdę.

  • Aktualizacja
    piątek, 15.12.2017 r., godz. 09.09
    Aktualizacja
    piątek, 15.12.2017 r., godz. 09.09
    Jak poinformował dyżurny poznańskich strażaków w zdarzeniu drogowym w Dąbrowie nie było osób poszkodowanych. W Luboniu po wypadku dwóch samochodów jedna osoba trafiła do szpitala.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
8℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
20.69 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro