Reklama
Reklama

Nie wykryto sprawcy morderstwa przez wykastrowanie. Śledztwo zostało umorzone

Na podwórku tego domu doszło do tragedii | fot. Gizalki24.pl / youtube

W październiku 2016 roku na terenie gospodarstwa w miejscowości Wronów (pow. pleszewski) doszło do zabójstwa 57-letniego mężczyzny. Mężczyzna został przez nieznanego sprawcę wykastrowany, a okaleczenie okazało się śmiertelne.

Zwłoki 57-letniego mężczyzny znalezione zostały 27 października 2016 roku na terenie posesji w miejscowości Wronów w powiecie pleszewskim przez brata denata. Portal wlkp24.info dotarł wówczas do osoby znajdującej się blisko prowadzonego śledztwa. Rozmówca przyznał, że ktoś pozbawił 57-latka genitaliów. Użyto do tego bardzo ostrego narzędzia i zrobiono to z niemal chirurgiczną precyzją - mówił w rozmowie z dziennikarzem portalu wlkp24.info informator. Śledztwo trwało ponad rok, ale nie udało się wykryć sprawcy zbrodni - Sekcja zwłok wykazała, ze bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny było właśnie okaleczenie. Ale żaden trop nie pozwolił na ustalenie sprawcy - powiedział w rozmowie z Radiem Poznań Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie. Śledztwo zostało formalnie zakończone, ale śledczy zapewniają, że w przypadku uzyskania nowych informacji może zostać wznowione.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
10.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro