Reklama
Reklama

Nie wykryto sprawcy morderstwa przez wykastrowanie. Śledztwo zostało umorzone

Na podwórku tego domu doszło do tragedii | fot. Gizalki24.pl / youtube

W październiku 2016 roku na terenie gospodarstwa w miejscowości Wronów (pow. pleszewski) doszło do zabójstwa 57-letniego mężczyzny. Mężczyzna został przez nieznanego sprawcę wykastrowany, a okaleczenie okazało się śmiertelne.

Zwłoki 57-letniego mężczyzny znalezione zostały 27 października 2016 roku na terenie posesji w miejscowości Wronów w powiecie pleszewskim przez brata denata. Portal wlkp24.info dotarł wówczas do osoby znajdującej się blisko prowadzonego śledztwa. Rozmówca przyznał, że ktoś pozbawił 57-latka genitaliów. Użyto do tego bardzo ostrego narzędzia i zrobiono to z niemal chirurgiczną precyzją - mówił w rozmowie z dziennikarzem portalu wlkp24.info informator. Śledztwo trwało ponad rok, ale nie udało się wykryć sprawcy zbrodni - Sekcja zwłok wykazała, ze bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny było właśnie okaleczenie. Ale żaden trop nie pozwolił na ustalenie sprawcy - powiedział w rozmowie z Radiem Poznań Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie. Śledztwo zostało formalnie zakończone, ale śledczy zapewniają, że w przypadku uzyskania nowych informacji może zostać wznowione.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
3℃
-2℃
Poziom opadów:
2.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
23.37 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro