Reklama
Reklama

ZTM instaluje samoobsługowe stacje napraw rowerów

Osiem stacji napraw rowerów pojawi się w najbliższych dniach na terenie Poznania. Za ich instalację odpowiada Zarząd Transportu Miejskiego.

Pierwsze miejskie stacje napraw rowerów pojawiły się w październiku na poznańskich ulicach, a kolejne właśnie zaczęły powstawać -Samoobsługowe stacje napraw rowerów mają służyć rowerzystom, którzy nie posiadają własnych narzędzi albo których awaria zaskoczy w trakcie podróży. W odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców, ZTM rozpoczął montaż ośmiu stacji napraw rowerów. Znajdują się w miejscach często uczęszczanych, istotnych z punktu widzenia komunikacji - informuje ZTM.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Nowe stacje powstaną w następujących lokalizacjach: Dworzec Śródka, Książęca, Pętla Dębiec, Pętla Górczyn, Pętla Ogrody, Dworzec Sobieskiego, Słowiańska PST, Os. Lecha (przy stacji PRM). Montaż kolejnych pięciu stacji zaplanowany jest na kolejny rok.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
26.68 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro