Reklama

Poznaniacy upamiętnili kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

fot. Jacek Molski
fot. Jacek Molski

Uroczystości upamiętniające wprowadzenie 36. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego odbyły się wieczorem w Poznaniu.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele oo. Dominikanów, a następnie jej uczestnicy przemaszerowali na plac Adama Mickiewicza, gdzie przedstawiciele miasta, województwa, związków zawodowych, organizacji kombatanckich złożyli kwiaty. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszych obchodów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Cała Wielkopolska na czerwono. Do kiedy ostrzeżenia III stopnia?
36℃
21℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
3.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro