Reklama

Awantura i szarpanina zakończone śmiercią 31-latka

Ulica Górnośląska w Kaliszu | fot. Google Maps
Ulica Górnośląska w Kaliszu | fot. Google Maps

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na terenie Kalisza.

Jak podają FaktyKaliskie.pl, z ustaleń kaliskiej prokuratury wynika, że jeden z mieszkańców zaczął awanturować się ze swoim sąsiadem i jego partnerką na klatce schodowej. Doszło do rękoczynów. Kobieta wezwała na miejsce policję, ale gdy funkcjonariusze dojechali na ulicę Górnośląską, mogli już tylko stwierdzić zgon jednego z uczestników zajścia.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Nie żyje 31-latek, który miał wywołać awanturę z 38-letnim mężczyzną. Na wtorek zaplanowano sekcję zwłok denata, która ma pomóc odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną jego śmierci. Prokuratura nie zdradza czy 38-latek uczestniczący w zdarzeniu został zatrzymany, a także czy zostanie mu postawiony zarzut. Dopiero po otrzymaniu wyników sekcji zwłok będzie wiadomo coś więcej.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł lokalny portal wynika, że mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, a jeden miał drugiego uderzyć głową. W wyniku uderzenia 31-latek upadł i już się nie podniósł.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
23.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro