Reklama
Reklama

Awantura i szarpanina zakończone śmiercią 31-latka

Ulica Górnośląska w Kaliszu | fot. Google Maps
Ulica Górnośląska w Kaliszu | fot. Google Maps

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na terenie Kalisza.

Jak podają FaktyKaliskie.pl, z ustaleń kaliskiej prokuratury wynika, że jeden z mieszkańców zaczął awanturować się ze swoim sąsiadem i jego partnerką na klatce schodowej. Doszło do rękoczynów. Kobieta wezwała na miejsce policję, ale gdy funkcjonariusze dojechali na ulicę Górnośląską, mogli już tylko stwierdzić zgon jednego z uczestników zajścia.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Nie żyje 31-latek, który miał wywołać awanturę z 38-letnim mężczyzną. Na wtorek zaplanowano sekcję zwłok denata, która ma pomóc odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną jego śmierci. Prokuratura nie zdradza czy 38-latek uczestniczący w zdarzeniu został zatrzymany, a także czy zostanie mu postawiony zarzut. Dopiero po otrzymaniu wyników sekcji zwłok będzie wiadomo coś więcej.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł lokalny portal wynika, że mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, a jeden miał drugiego uderzyć głową. W wyniku uderzenia 31-latek upadł i już się nie podniósł.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
18.98 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro