Reklama

Projekt Centrum - będzie spotkanie informacyjne dla mieszkańców

fot. Wizualizacja ul. Św. Marcin / UMP
fot. Wizualizacja ul. Św. Marcin / UMP

We wtorek 12 grudnia osoby mieszkające w okolicy ul. Gwarnej i Ratajczaka będą mogły na specjalnym spotkaniu z urzędnikami zapoznać się ze stanem przygotowań i zakresem prac do wykonania w ramach Projektu Centrum.

Jak informują miejscy urzędnicy realizacja robót budowlanych na ulicy Święty Marcin w ramach pierwszego etapu Projektu Centrum, z tygodnia na tydzień nabiera tempa. Trwają też przygotowania do rozpoczęcia kolejnych etapów inwestycji wchodzących w skład tego projektu.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

Dlatego zarówno przedsiębiorcy, jak i mieszkańcy rejonu ul. Gwarnej i Ratajczaka mogą zapoznać się ze stanem przygotowań i zakresem prac do wykonania podczas spotkań informacyjnych.

Na spotkanie z mieszkańcami przedstawiciele Miasta zapraszają we wtorek 12 grudnia, na godzinę 16:00. Spotkanie odbędzie się w Sali Sesyjnej nr 2 Urzędu Miasta Poznania przy placu Kolegiackim 17 - informują miejscy urzędnicy.

Szczegóły dotyczące projektu centrum można znaleźć tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro