Reklama

Kolejne zdarzenie drogowe z udziałem prezydenckiej limuzyny

zdjęcie poglądowe fot. PAP/Bartłomiej Zborowski
zdjęcie poglądowe fot. PAP/Bartłomiej Zborowski

Trwa kiepska seria pojazdów przewożących najważniejsze osoby w państwie. Tym razem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem limuzyn Kancelarii Prezydenta RP.

Jak donosi RMF FM, w Pułtusku zderzyły się dwa pojazdy prezydenckie i jeden radiowóz. Głowy państwa nie było na pokładzie żadnego z nich: był to przejazd szkoleniowy.

Zamelduj się w Poznaniu! Meldunek to nie tylko formalność. Głosuj w wyborach, zyskaj zniżki na parkowanie, komunikację miejską i wiele więcej! Zyskaj realny wpływ na swój fyrtel.
REKLAMA

Z ustaleń wynika, że jeden z pojazdów najechał na tył drugiego, a następnie uderzył w kolejny. Wszystkie samochody wypadły z drogi i uległy uszkodzeniom.

Policja twierdzi, że nikt nie odniósł obrażeń. Według BOR samochody prowadziły osoby prywatne, a nie funkcjonariusze. Kolumna miała poruszać się na sygnale.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach dochodziło do wypadków czy kolizji z udziałem pojazdów wiozących m.in. prezydenta Andrzeja Dudę, premier Beatę Szydło czy szefa MON, Antoniego Macierewicza.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Kilkadziesiąt interwencji strażaków, głównie w naszym powiecie
17℃
11℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
6.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro