Reklama
Reklama

Michał Probierz zrobił show na konferencji przed meczem z Lechem Poznań

fot. Roger Gorączniak, archiwum
fot. Roger Gorączniak, archiwum

W niedzielę Lech Poznań podejmie na INEA Stadionie Cracovię. Trener gości wie, że jego zespół czeka trudne zadanie, mimo to liczy na dobry wynik.

W polskich mediach sportowych mówi się w piątek przede wszystkim o zachowaniu Michała Probierza na przedmeczowej konferencji. Trener Cracovii przyszedł na nią z doniczką, ziemią i nasionami, po czym "zasadził" roślinę na oczach dziennikarzy. Następnie wygłosił swoją tyradę dotyczącą szkolenia młodzieży i braku cierpliwości do tej materii w polskich klubach.

Szkoleniowiec Pasów skupił się również na sprawach bieżących. - Czeka nas bardzo trudny mecz w Poznaniu. Lech jest podrażniony i na pewno będzie chciał się odkuć. Gospodarze dysponują szeroką i mocną kadrą. Są to zawodnicy, którzy grają ze sobą już bardzo długo - mówił Probierz, Cytowany przez serwis cracovia.pl.

W sierpniu Lech wygrał w Cracovie 2:0. Jak będzie tym razem? - Cieszę się, że pokazaliśmy się z dobrej strony ostatnio w meczu z Koroną i mam nadzieję, że w niedzielę będzie podobnie. Uważam, że jesteśmy już inną drużyną niż ta, która mierzyła się z Lechem na początku tego sezonu. Do Poznania prawdopodobnie nie pojedzie tylko Zenjov. Jeśli chodzi o Miroslava Čovilo, nie chcemy znowu popełnić błędu. Miro jedzie z nami, ale nie wiem czy zagra. Chcemy go najpierw doprowadzić do pełni zdrowia - zapowiedział trener.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
8.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro