Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 2
Reklama

Jeden dokument dla dużych rodzin od 1 stycznia

j
czwartek, 7.12.2017 r.
godz. 21.45
j | czwartek, 7.12.2017 r., godz. 21.45
Jeden dokument dla dużych rodzin od 1 stycznia

Wielodzietne rodziny do tej pory mogły korzystać z ogólnopolskiej i poznańskiej Karty Rodziny Dużej, które uprawniały do ulg i zniżek. Od teraz wszystkie bonusy będą uwzględniane na podstawie jednego dokumentu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
5°C 1030 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Przypomnijmy. Karta Rodziny Dużej jest wydawana przez miasto tym rodzinom, w których jest przynajmniej troje dzieci. Upoważnia ona do zniżek i rabatów w sklepach i instytucjach w Poznaniu. Osobną kartę - Kartę Dużej Rodziny - wydaje rząd w całej Polsce. Jej posiadacze za niższą cenę mogą wyrobić sobie między innymi paszport. Do tej pory, aby móc w pełni korzystać ze wszystkich zniżek należy wyrobić sobie obie

. Z poznańskiej Karty Dużej Rodziny korzysta ponad 4 tysiące rodzin. Od 1 stycznia wszystkie ulgi - zarówno te miejskie, jak i ogólnopolskie realizowane będą za okazaniem jednego dokumentu. Rodzice, którzy posiadają kartę ogólnopolską będą mieli na nią zarówno zniżki, które w ramach tej ogólnopolskiej karty przysługują, jak i te z programu poznańskiego zniżek i ulg – mówi Urszula Mańskowska, Poznańskie Centrum Świadczeń.

Wnioski o kartę składać można w Centrum Inicjatyw Rodzinnych lub Poznańskim Centrum Świadczeń.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama