Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
5 -4
Reklama

Członkowie gigantycznej „seks korporacji” zostali tymczasowo aresztowani

j
czwartek, 7.12.2017 r.
godz. 18.45
j | czwartek, 7.12.2017 r., godz. 18.45
Członkowie gigantycznej „seks korporacji” zostali tymczasowo aresztowani
fot. Policja

Decyzją poznańskiego sądu osiem osób podejrzanych o udział w grupie przestępczej zajmującej się „seks biznesem” zostało aresztowanych.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
5°C 1040 hPa
JUTRO
pogoda
5°C 1031 hPa
POJUTRZE
pogoda
4°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jak już informowaliśmy w środę policjanci z Poznania współpracując z jednostkami z kilku innych województw zatrzymali osiem osób tworzących zorganizowaną grupę przestępczą. Podejrzani przede wszystkim mieli zajmować się organizowaniem działalności w wielu miastach w Polsce małych agencji towarzyskich i czerpaniem ogromnych korzyści finansowych z nierządu. Do policyjnego aresztu trafiła 35- letnia kobieta, która założyła i nadzorowała seks firmą. Zatrzymano także sześć kobiet zatrudnionych w call center. W ręce policjantów wpadł także 32-latek – ochroniarz, windykator, opiekun, zawodnik MMA w jednym. W jego mieszkaniu zabezpieczona została broń palna. W trakcie działań zatrzymano też trzy kobiety, przy których policjanci znaleźli narkotyki – mówił w środę mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Jak dziś poinformował rzecznik w czwartek poznański sąd zdecydował o areszcie tymczasowym dla wszystkich zatrzymanych osób.

Reklama