Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 2
Reklama

Groził śmiercią pracownikowi siłowni, a potem uciekał przez miasto. Policja zatrzymała 41-letniego mieszkańca Poznania

BS
środa, 6.12.2017 r.
godz. 21.05
BS | środa, 6.12.2017 r., godz. 21.05
Groził śmiercią pracownikowi siłowni, a potem uciekał przez miasto. Policja zatrzymała 41-letniego mieszkańca Poznania
fot. Asta24

Policyjnym pościgiem zakończyło się zajście, do którego doszło na jednej z pilskich siłowni. Sprawca zamieszania, którym okazał się 41-letni poznaniak, został zatrzymany.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
5°C 1030 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O zdarzeniu, do którego miało dojść na terenie jednej z pilskich siłowni, poinformował portal Asta24.pl - Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile uzyskali informacje, że do jednego z punktów usługowych na terenie miasta wtargnął mężczyzna i zagroził jednemu z pracowników. Następnie uciekł z tego lokalu. Pokrzywdzony przekazał nam również informację, że sprawca prawdopodobnie miał przy sobie niebezpieczne narzędzie, nie określając i nie precyzując przy tym co to dokładnie było – mówi w rozmowie z portalem Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji. 

Niebezpiecznym narzędziem okazała się pałka teleskopowa, a mężczyznę udało się zatrzymać po kilkuminutowym pościgu ulicami miasta. Okazało się, że to 41-letni mieszkaniec Poznania. Za czyn chuligański i naruszenie nietykalności cielesnej mężczyźnie grozi kara dwóch lat pozbawienia wolności.