Reklama
Reklama

Kolejne zamknięcie przejazdu kolejowego na linii Poznań - Piła

fot. ZTM
fot. ZTM

W najbliższy czwartek robotnicy pojawią się na przejeździe kolejowym w Chludowie na ulicy Dworcowej. W związku z prowadzonymi pracami zmienione zostaną trasy autobusów 905 i 907.

Prace na linii kolejowej Poznań - Piła toczą się od kilku tygodni i obejmują między innymi przejazdy kolejowe. W czwartek pomiędzy godziną 9:00 a 22:00 robotnicy pojawią się na przejeździe w Chludowie na ulicy Dworcowej -W związku z tym autobusy linii nr 905 oraz 907 na odcinku pomiędzy przystankami Chludowo/Tysiąclecia i Zielątkowo/OSP zostaną skierowane objazdem przez ulice Golęczewską i Tysiąclecia w Golęczewie. Przejazd na tym odcinku będzie wykonywany bez zatrzymania na przystankach pośrednich. Przejazd na odcinku Zielątkowo/OSP - Poznań będzie realizowany po stałej trasie - informuje ZTM.

Na czas prowadzonych prac wyłączone z użytkowania zostaną przystanki:Chludowo/Wargowska, Chludowo/Stacja, Chludowo/Nad Torem, Zielątkowo/ Wspólna, Zielątkowo/Pogodna. Ze względu na znaczne wydłużenie kursów mogą występować opóźnienia poszczególnych kursów.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro