Reklama
Reklama

Na INEA Stadionie wystąpi Andrea Bocelli!

fot. EPA/BALAZS MOHAI HUNGARY OUT (PAP/EPA)
fot. EPA/BALAZS MOHAI HUNGARY OUT (PAP/EPA)

Oficjalnie ogłoszono, kto będzie gwiazdą wielkiego koncertu z okazji 100-lecia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Będzie to Andrea Bocelli, włoski śpiewak i kompozytor. To właśnie on jest najlepiej "sprzedającym się" śpiewakiem operowym na naszym globie. Dotąd sprzedano ponad 75 milionów sztuk jego albumów. Od najmłodszych lat miał problemy ze wzrokiem, a będąc nastolatkiem przestał widzieć.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Wiadomo, że koncert odbędzie się 11 maja 2019 roku na INEA Stadionie. Za przygotowaniem uroczystości stoją nie tylko UAM, ale też miasto, operator INEA Stadionu, Teatr Muzyczny, a także agencja koncertowa Prestige MJM. Koncert ma być "artystycznym wydarzeniem 2019 roku w Poznaniu".

Bilety na koncert mają kosztować od 155 złotych (będzie je można kupić od 8 grudnia), a gwieździe mają towarzyszyć również inni artyści, którzy będą sukcesywnie ogłaszani. Zdradzono, że Bocelli nie ma żadnych ekstrawaganckich wymagań, zażyczył sobie jedynie świetnej jakości ekspresu do kawy w pokoju.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
41.44 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro