Reklama
Reklama

Autobus komunikacji miejskiej ostrzelany z wiatrówki

fot. MPK Gniezno
fot. MPK Gniezno

W piątek wieczorem jeden z autobusów miejskich należących do MPK Gniezno został ostrzelany z wiatrówki. Sprawę bada miejscowa policja.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem na ulicy Armii Krajowej w Gnieźnie - Nasz autobus został ostrzelany najprawdopodobniej z broni pneumatycznej. W środku byli pasażerowie, a od prawdziwej tragedii dzieliły jedynie centymetry. Akt skandalicznej głupoty i bezsensownego wandalizmu. Sprawą zajmuje się policja - mamy nadzieję, że sprawca zostanie szybko ujęty i wyciągnięte zostaną bardzo surowe konsekwencje - poinformował przewoźnik.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega!
12℃
7℃
Poziom opadów:
5.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
6.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro