Reklama

Serbska/Lechicka: tak wpada się w poślizg i wjeżdża w sygnalizację świetlną

fot. Andrzej
fot. Andrzej

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem.

- Młody kierowca, z prędkością większą niż dopuszczalna, wpadł w poślizg, bo dziś lekki przymrozek i uszkodził oświetlenie. Trudno mi powiedzieć czy nie uszkodził dwóch pojazdów, bo kierowcy za skrzyżowaniem się zatrzymali - napisał do nas w środę wieczorem czytelnik Andrzej. - Ruszył żwawo, jakby chciał uciekać, więc zatrąbiłem i się zatrzymał na prawym pasie. Niestety nie miałem czasu, aby zawrócić i sprawdzić czy nie uciekł - dodał.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Na policji wstępnie ustaliliśmy, że zgłoszenie o takim zdarzeniu nie wpłynęło do służb. Nagranie trafiło już do funkcjonariuszy, ale zainteresowani tożsamością sprawcy są też... pracownicy Zarządu Dróg Miejskich. Po środowym zdarzeniu na skrzyżowaniu występują bowiem problemy z sygnalizacją świetlną. - Na sygnalizatorach pali się światło żółte - pulsujące. Pracujemy nad usunięciem skutków wypadku - wyjaśniają drogowcy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
44.10 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro