Reklama
Reklama

Światowa gwiazda ma wystąpić na INEA Stadionie

Koncert Alicii Keys na stadionie przy Bułgarskiej w 2013 roku | fot. Michał Nadolski
Koncert Alicii Keys na stadionie przy Bułgarskiej w 2013 roku | fot. Michał Nadolski

W związku z obchodami 100-lecia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

W 2019 roku UAM będzie obchodzić setną rocznicę istnienia. W mieście mają się odbywać wielkie uroczystości, a jedną z atrakcji ma być występ "gwiazdy światowego formatu" na INEA Stadionie. Jak zapowiadają organizatorzy, ma to być "artystyczne wydarzenie 2019 roku w Poznaniu".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Wiadomo już, że występ odbędzie się 11 maja 2019 roku, ale nie wiadomo, kto będzie gwiazdą. Szczegóły mamy poznać 4 grudnia, a więc w najbliższy poniedziałek. Za organizacją wydarzenia stoją nie tylko UAM, ale też miasto, operator INEA Stadionu, Teatr Muzyczny, a także Prestige MJM.

Prestige MJM to agencja z Ostrowa Wielkopolskiego, która ma na swoim koncie "ściągnięcie" na koncerty do Polski takich gwiazd jak Justin Timberlake, Jennifer Lopez, Justin Bieber, Rod Stewart, Jose Carreras, Elton John, Ennio Morricone, Scorpions czy Bryan Adams. Czy to któraś z tych gwiazd pojawi się w Poznaniu? Dowiemy się w przyszłym tygodniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
64.84 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro