Reklama
Reklama

MTP: w weekend kupisz prezenty i dowiesz się, jak zostać... Świętym Mikołajem!

fot. Maciej Kopiński

Rozpoczyna się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.

Tradycyjnie w grudniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich królują prezenty. Wszystko za sprawą Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


Nowością festiwalu będzie podział atrakcji na trzy strefy: Art & craft - z gotowymi przedmiotami do kupienia wykonanymi przez artystów i rzemieślników, Fashion - Bezliq - strefa młodych projektantów mody oraz Materials - znajdziemy tu wszystkie artykuły do twórczości plastycznej.

W programie są m.in. warsztaty, a także wspólne klejenie świątecznego łańcucha. Ubiegłoroczny miał 2305 metrów długości. Jedną z atrakcji festiwalu jest szkolenie dla... Świętych Mikołajów. - Dowiedz się jak niezauważenie przecisnąć się przez komin, podłożyć prezenty pod choinkę i komu dać rózgę. Uczestnicy, którzy ukończą szkolenie, będą mogli pochwalić się znajomością tajników mikołajowego fachu. Program spotkania będzie obejmował porady prezentowe i pracę nad wizerunkiem Świętego Mikołaja. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać social media przy wyborze prezentów i jak radzić sobie ze świątecznymi reklamacjami. Będą też ćwiczyli emisję głosu, by dojść do perfekcji w tradycyjnym mikołajowym powitaniu "HO HO HO" - zachęcają organizatorzy. Szkolenie odbędzie się 1 grudnia o 12.30.

Festiwal można odwiedzać w piątek od 12.00 do 19.00, w sobotę od 10.00 do 19.00, a w niedzielę od 10.00 do 18.00. Bilet wstępu kosztuje 9 złotych (normalny) lub 6 złotych (ulgowy).

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
20.17 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro