Reklama

Kibice znów atakują prezydenta Jaśkowiaka: "Kiedyś byłeś Jacol z Dymbca, teraz jesteś zwykłym..."

Transparent wymierzony w Jacka Jaśkowiaka po raz kolejny zawisł na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Tym razem nie był to krytyczny komentarz wobec polityki prowadzonej przez prezydenta Poznania, a zwykła obelga.

"Kiedyś byłeś Jacol z Dymbca teraz jesteś zwykłym..." - i tutaj pojawia się wulgarne określenie. Obok napisu umieszczono twarz Jacka Jaśkowiaka z obelgą wypisaną na czole. Taki transparent został wywieszony podczas niedzielnego meczu Lecha Poznań z Wisłą Płock.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań dzisiaj sprawy nie komentowało. Podobnie jak prezydent miasta, który przebywał na delegacji. Kibice już niejednokrotnie dawali wyraz swojej niechęci wobec Jaśkowiaka, nazywając go "samozwańczym bokserem z Dębca" czy ogłaszając, że "Poznań przeprasza za tęczowego Jacka". Dobrze się dzieje, iż wracają zajęcia plastyczne i muzyczne w szkołach. I mam nadzieję, że to się przełoży również w przyszłości na poprawę jakości i te transparenty będą bardziej humorystyczne i większym intelektem robione - komentował wówczas Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Kibice jak wiemy doskonale mają bardzo dużo do zarzucenia prezydentowi Jaśkowiakowi. Ja część z tych argumentów jak najbardziej akceptuję i nie dziwię się, że jednak emocje w nich są i że chcą dać upust tym emocjom - komentuje Mateusz Rozmiarek, radny PiS.

Już w niedzielę Radio Poznań podało, że część radnych PO chce w sprawie transparentu złożyć doniesienie do prokuratury. Nie ma żadnego z naszej strony działania w tej sprawie. Pomijamy tego typu zachowanie, dlatego że uważamy, iż trzeba się zajmować poważnymi sprawami w mieście - tłumaczy Marek Sternalski, przewodniczący klubu radnych PO.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
1.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro