Reklama

Zderzenie motoroweru z samochodem osobowym. Nie żyje motorowerzysta

Przed godziną siódmą rano na drodze wojewódzkiej nr 178 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł motorowerzysta.

Informacje o zdarzeniu dotarły do policjantów z Czarnkowa o godzinie 6:40 - Do zdarzenia doszło na odcinku drogi pomiędzy Czarnkowem a Hutą. Z wstępnych ustaleń wynika, że 41-letni mieszkaniec Czarnkowa jechał motorowerem, a z naprzeciwka nadjeżdżały Ford Focus oraz Mercedes. W pewnym momencie Mercedes rozpoczął manewr wyprzedzenia, motorowerzysta prawdopodobnie przewrócił się, a wówczas został przejechany przez 70-letniego kierowcę Mercedesa. Niestety motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu - relacjonujeKarolina Górzna-Kustra, oficer prasowy KPP w Czarnkowie. Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia wyjaśni śledztwo. Po zdarzeniu droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro