Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 4
Reklama

Trwają prace na ulicy Święty Marcin. W tej chwili dotyczą instalacji podziemnych

BS
piątek, 24.11.2017 r.
godz. 17.30
BS | piątek, 24.11.2017 r., godz. 17.30
Trwają prace na ulicy Święty Marcin. W tej chwili dotyczą instalacji podziemnych

Choć poznaniakom wydaje się, że w rejonie przebudowanej ulicy Święty Marcin niewiele się dzieje, to prace cały czas trwają. W tej chwili dotyczą instalacji podziemnych.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Długo zapowiadany remont ulicy Święty Marcin rozpoczął się 3 września. Na razie efekty prac są słabo widoczne, ale przedstawiciel PIM zapewnia, że prace trwają - Wykonawca rozpoczął roboty w zakresie budowy kanalizacji sanitarnej. Prace koncentrują się obecnie w rejonie skrzyżowania ul. Św. Marcin z ul. Ratajczaka. Po zrealizowaniu sieci tym rejonie, wykonawca przystąpi do przebudowy kolejnych elementów infrastruktury podziemnej, kontynuując budowę kanalizacji sanitarnej wzdłuż ul. św. Marcin w kierunku ul. Gwarnej. Większość prac na obecnym etapie koncentrować się będzie w rejonie wymienionego wyżej skrzyżowania, stanowiącego początek dla przebudowy pozostałych sieci instalacji podziemnych. Równolegle trwają prace w zakresie usunięcia kolizji elektroenergetycznych po południowej stronie ul. św. Marcin, w miejscu obecnego chodnika - informuje Łukasz Dolata z PIM, który zapewnia, że wraz z upływem czasu należy się spodziewać intensyfikacji prowadzonych prac. 

Tramwaje na ulice Święty Marcin mają powrócić pod koniec 2018 roku, a wszystkie prace powinny zakończyć się w połowie 2019 roku.

Reklama