Jacek Jaśkowiak spotka się z mieszkańcami Woli

Kolejne spotkanie z prezydentem Poznania odbędzie się na poznańskiej Woli. Urzędnicy zachęcają do uczestnictwa w spotkaniu.

Cykliczne spotkania z mieszkańcami Poznania zapoczątkował Ryszard Grobelny, a obecny prezydent kontynuuje tradycję. 30 listopada prezydent Poznania spotka się z mieszkańcami Woli. Spotkanie z prezydentem odbędzie się w Zespole Szkół nr 2 przy ulicy Hangarowej 14. Początek spotkania o godzinie 18. Pierwsza godzina poświęcona będzie na spotkanie z wszystkimi zgromadzonymi, a następnie będzie można indywidualnie porozmawiać z prezydentem. Urzędnicy zachęcają wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 października!
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
12℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
5.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro