Reklama
Reklama

Rozbrat pokazuje jak narodowcy "manifestowali patriotyzm": 'Jaśkowiak cw*lu jak dz**ka skończysz w burdelu', 'Zawsze i wdzędzie Antifa je**na będzie'

Antifa w trakcie środowych manifestacji | fot. Włodzimierz  Hoppel
Antifa w trakcie środowych manifestacji | fot. Włodzimierz Hoppel

Anarchiści z Rozbratu zaprezentowali krótkie nagranie, na którym słychać jak uczestnicy manifestacji narodowców zwracali się m.in. do prezydenta Poznania.

Nie cichną głosy po środowych manifestacjach, do których doszło w centrum Poznania w związku z wizytą posła Ruchu Narodowego Roberta Winnickiego. Antifa skandowała tu hasła typu "Winnicki, ty kulsonie" czy "Precz z nacjonalizmem", ale druga strona - narodowcy, nie przebierała w słowach. Widać to i słychać na nagraniu zaprezentowanym przez Rozbrat.

Słychać tu m.in. takie hasła: "Antifa ch**e, Kolejorz was wymorduje", "Zawsze i wdzędzie Antifa je**na będzie", "Jak złapiemy, zaj**iemy", "Cała Polska śpiewa z nami, wypi***alać z pedałami" czy "Wypi***alać do kanałów k**wy, szczury je**ne", "Polska cała tylko biała". Dostało się też prezydentowi Poznania. Krzyczano "Jaśkowiak cw*lu jak dz**ka skończysz w burdelu".

Ostrzegamy, nagranie zawiera wulgaryzmy:

Rozbrat podsumowuje nagranie krótko: "w taki sposób narodowcy manifestowali patriotyzm i wartości, którym hołdują". Przypomnijmy, że w trakcie manifestacji policja nikogo nie zatrzymała. Dziwią się temu osoby komentujące nagranie na Facebooku. Zapewniają, że już wysłali film do ministra Mariusza Błaszczaka z pytaniem, co służby zamierzają z tym zrobić.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
18.37 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro