Reklama
Reklama

Rozbrat pokazuje jak narodowcy "manifestowali patriotyzm": 'Jaśkowiak cw*lu jak dz**ka skończysz w burdelu', 'Zawsze i wdzędzie Antifa je**na będzie'

Antifa w trakcie środowych manifestacji | fot. Włodzimierz Hoppel

Anarchiści z Rozbratu zaprezentowali krótkie nagranie, na którym słychać jak uczestnicy manifestacji narodowców zwracali się m.in. do prezydenta Poznania.

Nie cichną głosy po środowych manifestacjach, do których doszło w centrum Poznania w związku z wizytą posła Ruchu Narodowego Roberta Winnickiego. Antifa skandowała tu hasła typu "Winnicki, ty kulsonie" czy "Precz z nacjonalizmem", ale druga strona - narodowcy, nie przebierała w słowach. Widać to i słychać na nagraniu zaprezentowanym przez Rozbrat.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


Słychać tu m.in. takie hasła: "Antifa ch**e, Kolejorz was wymorduje", "Zawsze i wdzędzie Antifa je**na będzie", "Jak złapiemy, zaj**iemy", "Cała Polska śpiewa z nami, wypi***alać z pedałami" czy "Wypi***alać do kanałów k**wy, szczury je**ne", "Polska cała tylko biała". Dostało się też prezydentowi Poznania. Krzyczano "Jaśkowiak cw*lu jak dz**ka skończysz w burdelu".

Ostrzegamy, nagranie zawiera wulgaryzmy:

Rozbrat podsumowuje nagranie krótko: "w taki sposób narodowcy manifestowali patriotyzm i wartości, którym hołdują". Przypomnijmy, że w trakcie manifestacji policja nikogo nie zatrzymała. Dziwią się temu osoby komentujące nagranie na Facebooku. Zapewniają, że już wysłali film do ministra Mariusza Błaszczaka z pytaniem, co służby zamierzają z tym zrobić.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro