Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
24 16
Reklama

Rozbrat pokazuje jak narodowcy „manifestowali patriotyzm”: 'Jaśkowiak cw*lu jak dz**ka skończysz w burdelu', 'Zawsze i wdzędzie Antifa je**na będzie'

KaT
poniedziałek, 20.11.2017 r.
godz. 13.18
KaT | poniedziałek, 20.11.2017 r., godz. 13.18
Rozbrat pokazuje jak narodowcy „manifestowali patriotyzm”: 'Jaśkowiak cw*lu jak dz**ka skończysz w burdelu', 'Zawsze i wdzędzie Antifa je**na będzie'
Antifa w trakcie środowych manifestacji - fot. Włodzimierz Hoppel

Anarchiści z Rozbratu zaprezentowali krótkie nagranie, na którym słychać jak uczestnicy manifestacji narodowców zwracali się m.in. do prezydenta Poznania.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
26°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
24°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
24°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Nie cichną głosy po środowych manifestacjach, do których doszło w centrum Poznania w związku z wizytą posła Ruchu Narodowego Roberta Winnickiego. Antifa skandowała tu hasła typu ”Winnicki, ty kulsonie” czy „Precz z nacjonalizmem”, ale druga strona - narodowcy, nie przebierała w słowach. Widać to i słychać na nagraniu zaprezentowanym przez Rozbrat.

Słychać tu m.in. takie hasła: „Antifa ch**e, Kolejorz was wymorduje”, „Zawsze i wdzędzie Antifa je**na będzie”, „Jak złapiemy, zaj**iemy”, „Cała Polska śpiewa z nami, wypi***alać z pedałami” czy „Wypi***alać do kanałów k**wy, szczury je**ne”, „Polska cała tylko biała”. Dostało się też prezydentowi Poznania. Krzyczano „Jaśkowiak cw*lu jak dz**ka skończysz w burdelu”.

Ostrzegamy, nagranie zawiera wulgaryzmy:
 

Rozbrat podsumowuje nagranie krótko: „w taki sposób narodowcy manifestowali patriotyzm i wartości, którym hołdują”. Przypomnijmy, że w trakcie manifestacji policja nikogo nie zatrzymała. Dziwią się temu osoby komentujące nagranie na Facebooku. Zapewniają, że już wysłali film do ministra Mariusza Błaszczaka z pytaniem, co służby zamierzają z tym zrobić.

Reklama