Reklama

Przejazd na ulicy Biskupińskiej nadal zamknięty

fot. Jan Skrobisz
fot. Jan Skrobisz

Według zapowiedzi prace miały się zakończyć do godziny 18. Jednak otwarcie przejazdu kolejowego na ul. Biskupińskiej na Strzeszynie opóźnia się.

Przejazd kolejowy na Strzeszynie, na ul. Biskupińskiej nadal zamknięty. Zdjęcie z godz. 18:15. Pracownicy na miejscu poinformowali, że może być przejazd zamknięty jeszcze przez 4 godziny - poinformował nas czytelnik.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

MPK potwierdza. Nasze autobusy linii nr 46 i 60 nadal jeżdżą zmieniona trasą, czyli dojeżdżają tylko do pętli Podolany. Natomiast mamy problem na linii nr 95, na której do godziny 18 zapowiedziane były dodatkowe kursy. Ze względu na fakt, że o opóźnieniach kolejarzy dowiedzieliśmy się chwilę przed godziną 18 kursy nie zostały zorganizowane, choć linia 95 jeździ autobusów jest znacznie mniej - mówi kierownik ruchu CNR MPK. Według informacji jakie do nas dotarły prace mogą potrwać nawet do późnych godzin nocnych - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
21.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro