Reklama
Reklama

Hotel Moxy przy lotnisku Ławica pod koniec 2019 roku

Hotel Moxy przy lotnisku w Wiedniu | fot. moxy-hotel.marriott.com
Hotel Moxy przy lotnisku w Wiedniu | fot. moxy-hotel.marriott.com

W ubiegłym tygodniu podpisano umowę franczyzową między Chopin Airport Development a Marriott International, na mocy której przy lotnisku Ławica powstanie nowoczesny hotel.

Jak przypomina branżowy portal horecanet.pl, umowę na dzierżawę gruntu pod budowę hotelu z poznańskim portem lotniczym inwestor podpisał już w lutym tego roku. Zdradzono więcej szczegółów inwestycji. W hotelu znajdzie się 120 pokoi, a na parkingu pomieszczą się 84 samochody. Obiekt ma przyjąć pierwszych gości pod koniec 2019 roku, a więc mniej więcej za dwa lata.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Zgodnie z zapowiedziami, pierwszy hotel Moxy w Poznaniu (należący do grupy Marriott) ma być designerski i przystępny. Mają tu być "ekstremalnie szybkie WiFi", bar otwarty przez 24 godziny na dobę, gry planszowe dostępne dla gości, przekąski, a także duże ekrany telewizyjne w każdym pokoju.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
70.99 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro