Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 2

Bójka w barze. „Mężczyźni uderzali się krzesłami, butelką z piwem i kijem bejsbolowym”

j
wtorek, 14.11.2017 r.
godz. 17.29
j | wtorek, 14.11.2017 r., godz. 17.29
Bójka w barze. „Mężczyźni uderzali się krzesłami, butelką z piwem i kijem bejsbolowym”
fot. Policja

W ubiegły piątek doszło do bójki w jednym z barów w centrum Leszna. Pobili się czterej mężczyźni przy okazji demolując lokal. Wszyscy zostali zatrzymani przez policją. Grozi im nawet 8 lat pozbawienia wolności.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1009 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1010 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1012 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Po tym jak policjanci z Leszna odebrali zgłoszenie o bójce do jakiej doszło w jednym z lokali w centrum miasta na miejsce natychmiast udał się patrol. Funkcjonariusze zastali w lokalu czterech bijących się mężczyzn.

Jak ustalili funkcjonariusze, trzech mężczyzn w lokalu spożywało alkohol. W pewnym momencie do baru wszedł czwarty mężczyzna. Pomiędzy osobami doszło do wymiany zdań, nieporozumienia i rękoczynów. Wszyscy we czterech zaczęli się uderzać, kopać, popychać przy okazji demolując lokal. W kulminacyjnym momencie bójki mężczyźni uderzali się krzesłami, butelką z piwem i kijem bejsbolowym – relacjonuje Monika Żymełka z policji w Lesznie. Tak było do momentu, kiedy w lokalu pojawili się policjanci. Zatrzymali czterech agresywnych i nietrzeźwych mężczyzn. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. To mieszkańcy Leszna i gminy Rydzyna w wieku od 23 do 39 lat – dodaje.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty udziału w bójce, z czego jeden z nich dodatkowo z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Ten ostatni został decyzją sądu aresztowany na 3 miesiące i za swój czyn może spędzić w wiezieniu nawet 8 lat.