Reklama
Reklama

Warszawska: wciąż utrudnienia przy moście na Cybinie

fot. PIM
fot. PIM

W poniedziałek Poznańskie Inwestycje Miejskie zapowiedziały, że od wtorku bez problemów będzie można przejechać mostem nad Cybiną w ciągu ulicy Warszawskiej.

Od rana kierowcy jednak informują nas, że utrudnienia związane z remontem przeprawy nie zniknęły. - Na trasie ze Swarzędza nadal utrudnienia, a pisaliście, że ma nie być od 14 listopada - zauważa czytelnik. Kierowcy wciąż stoją tu w sporych korkach - głównie od strony Swarzędza.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Przypomnijmy, że remont mostu zaczął się wiosną. Wymieniono tu nawierzchnię, poprawiono odwodnienia izolacji jezdni i chodników, przeprowadzono renowację ustroju nośnego w strefach zniszczeń i odnowiono konstrukcję mostu.

 • Aktualizacja
  wtorek, 14.11.2017 r., godz. 07.42
  Aktualizacja
  wtorek, 14.11.2017 r., godz. 07.42
  Z informacji Radia Poznań wynika, że zmianę w organizacji ruchu miała wprowadzić w nocy firma odpowiedzialna za przebudowę dróg w tym rejonie na zlecenie Volkswagena. Ale tego nie zrobiła.
 • Aktualizacja
  wtorek, 14.11.2017 r., godz. 11.02
  Aktualizacja
  wtorek, 14.11.2017 r., godz. 11.02
  PIM przepraszają za wciąż występujące utrudnienia na ulicy Warszawskiej, ale jak tłumaczą, nie wprowadzono ich właśnie z winy firmy działającej na zlecenie Volkswagena. - Zmiany organizacji ruchu ustalono pomiędzy stronami: VW, Strabag i ZDM w miniony piątek, a o braku możliwości wdrożenia docelowej organizacji ruchu zostaliśmy poinformowani w późnych godzinach wieczornych z 13 na 14 listopada. Jednocześnie, wobec braku zajęcia stanowiska w niniejszej sprawie przez firmę Volkswagen Poznań, postanowiliśmy przekazać opinii publicznej stosowne wyjaśnienia - informują PIM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
87.69 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro